Odhalení nevěry, prokázání nevěry, zadokumentování nevěry

Nejste si jisti věrností svého manžela či manželky, přítele či přítelkyně?

Nedokážete si vysvětlit jejich zvláštní chování v poslední době?

Zajímalo by Vás, co partneři dělají za Vašimi zády?


Nabízíme Vám profesionální detektivní služby v oblasti odhalení, prokázání a samozřejmě zadokumentování partnerské nevěry. Služby jsou poskytovány s maximální diskrétností, jelikož se jedná o citlivé informace, které jsou součástí Vašeho rodinného kruhu.

Zjistíme o Vašem partnerovi přesná místa, kde se pohybuje, zdržuje a s kým se stýká. Vypracujeme Vám přesný harmonogram míst, kde budou všechny aktivity Vašeho partnera chronologicky seřazeny.

Ze všech míst Vám zajistíme videozáznam, či fotodokumentaci, dle možností a okolností prostředí. K naší práci využíváme profesionální detektivní techniku. Vždy pracujeme s vymyšlenou legendou, vydáváme se za kohokoliv. Dokážeme splynout s prostředím za pomoci převleků a vytvořených fiktivních situacích (můžeme být parta dělníků ze stavby, mladý milenecký pár či houbař důchodce).

Doporučujeme Vám bezplatnou konzultaci v naší detektivní kanceláři. Jelikož máme v tomto oboru mnohaletou praxi a víme jak Vám zajistit dostatek důkazů a tím Vás zbavit nejistoty.

Nevěra na internetu

Začal si partner vypínat čí skovávat jeho mobilní telefon ?

Změnil si z ničeho nic přístupové hesla k Pc ?

V dnešní době Facebooku, Twitteru atd. začíná až 80% nevěry právě díky této moderní komunikaci. Náš specialista prověří počítač, zda není nainstalován jakýkoliv podezřelý program, ochrání Vás před nepovolenými vstupy do sítí či jednotlivých počítačů.

Jsme schopni zjistit hesla a přístupy do různých aplikací Vašeho partnera. Ať už nainstalováním speciálního softwaru, nebo zabudováním tajného hardwaru. V oblasti mobilních telefonů umíme nainstalovat speciální neviditelnou aplikaci, která Vás bude informovat o všem, co se v partnerově telefonu děje (výpis hovorů, výpis textových zpráv včetně textu, určení pohybu telefonu, dálkové zapnutí kamery, mikrofonu, atd.)

Test manželské věrnosti

Zůstává Váš partner dlouho do noci v práci?

Nebo jezdí v poslední době příliš často na služební cesty?

Zajímalo by Vás, jak by se Váš partner zachoval v případě oslovení atraktivním protějškem?

Provádíme několik úrovní prověrek – od otestování telefonem přes chat test (Facebook, Badoo, seznamky) až po osobní otestování Vašeho protějšku. Osobní test - při vhodné situaci bude Váš partner osloven atraktivním figurantem a bude zadokumentováno, jak se zachová. Zda nabídku správně odmítne nebo bude mít zájem případný nový fiktivní vztah rozvíjet dál. To je samozřejmě ze strany našeho agenta vše, nemáme v úmyslu Vašeho partnera svádět, jen prověřit, zda jste pro něj tím jediným… Prověřte si Váš protějšek, zda mu můžete věřit.

Test na přítomnost spermatu

provádíme test spermatu

Pokud máte pocit, že Vás partner, či partnerka podvádí, zjistěte co se opravdu děje a nebuďte ten poslední, který se dozví pravdu!

Check Mate Test - rychlý a snadný prostředek na zjištění přítomnosti spermatu na spodním prádle, nebo jakémkoliv jiném kusu oblečení, či místa, kde máte podezření, že se sperma může vyskytovat.
Tento test obsahuje speciální složku, která okamžitě zjistí přítomnost spermatu. Nezáleží na tom, zda je sperma ještě čerstvé, či zda je staré několik dní. Přítomnost spermatu se dá zjistit až několik let zpětně.

Jak test funguje?

Ženy

Sperma po pohlavním styku ženy v pochvě vydrží průměrně pár hodin (u některých žen až 72 hodin). A v této době dochází k výtoku zbytku spermatu z pochvy ven, který se usazuje na jejím spodním prádle. Výtok je zcela nekontrolovatelný i přes důkladnou hygienu. Zbytek spermatu se usadí na spodním prádle a vzniknou malé skvrnky uschlého semene. Tyto skvrnky jsou většinou okem neviditelné, ale pomocí našeho Check Mate - Testu je můžete snadno a rychle odhalit během několika okamžiků (výsledek testu je vždy do 30 sekund). Test je možno provádět opakovaně, až 20 testování)

Muži

U muže po pohlavním styku rovněž dochází ke znečištění spodního prádla zbytkem spermatu (i přes použití kondomu). A proto je Check Mate - Test určen i pro testování přítomnosti spermatu na mužském prádle.

Ukázka rozdílu při testování: Vlevo negativní test a vpravo test pozitivní.